Cześć !

Jestem Dorota, artystka zakochana w procesie. Uwielbiam kolory, kreski, faktury i plamy, z pomocą których tworzę abstrakcyjne obrazy oraz kolaże.

Specjalizuję się przede wszystkim w abstrakcji. Moje prace są dla mnie czystym doświadczaniem, pozbawione rzeczywistej formy, mówią językiem emocji i uczuć. Posługuję się głównie techniką zwaną mix-media, co daje mi upragnioną wolność tworzenia, a moje prace dzięki temu charakteryzują się różnorodnością faktur, detali i materiałów.

Moja druga „ręka” to ilustracja, dzięki niej, przedstawiam świat rzeczywisty i ten z wyobraźni. Lubię rysować dla dzieci i dorosłych i lubię sobie myśleć, że w ilustracji wiek nie ma znaczenia. Dzięki tej drugiej „ręce” mam możliwość tworzyć projekty piękne i użyteczne jednocześnie.

Wierzę, że to czym się otaczamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, jest źródłem energii i inspiracji. Dom nie musi być idealny, może być w ciągłym procesie jak my sami, ale warto zapraszać do niego piękno, które daje radość i przyjemność, tak po prostu 🙂