Cześć !

Jestem Dorota, artystka zakochana w procesie. Uwielbiam kolory, kreski, faktury i plamy, z pomocą których tworzę abstrakcyjne obrazy oraz kolaże.

Specjalizuję się przede wszystkim w abstrakcji. Moje prace są dla mnie czystym doświadczaniem, mówią językiem emocji i uczuć. Posługuję się głównie techniką zwaną mix-media, co daje mi upragnioną wolność tworzenia, a moje prace dzięki temu charakteryzują się różnorodnością faktur, detali i materiałów.
Fascynuje mnie energia kolorów i ich wpływ na nasz codzienny dobrostan, dlatego w moich obrazach świadomie operuję kolorami, by były jak najbardziej wspierające i emanowały dobrą energią.

Prowadzę warsztaty, na których uczę przede wszystkim swobody malarskiej i odwagi tworzenia. Pokazuję jak pracować na fali własnych emocji i zgodnie z własną energią.
Pomagam dorosłym ludziom odkrywać ich twórczą cząstkę i czerpać dziecięcą radość z procesu malarskiego.

Wierzę, że to czym się otaczamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, jest źródłem energii i inspiracji. Dom nie musi być idealny, może być w ciągłym procesie jak my sami, ale warto zapraszać do niego piękno, które daje radość i przyjemność, tak po prostu 🙂