Ilustracje i Grafiki

Tworzę oprawę ilustracyjną dla treści i produktów. Pomagam markom wznieść się na wyższy poziom estetyczny i sprawiam, że stają się rozpoznawalne i spójne wizualnie.

Niezależnie od tego, czy tworzysz produkty fizyczne, czy cyfrowe, ilustracja może być sprzymierzeńcem Twojego biznesu. Dzięki Ilustracjom stworzonym specjalnie dla Ciebie możesz :

  • oferować produkty w pięknej graficznie oprawie
  • sprawić, że Twój e-book, kurs i inne treści będą nie tylko świetne merytorycznie, ale także wizualnie
  • uatrakcyjnić treści na Twojej stronie internetowej oraz w social mediach
  • stworzyć piękne i spójne materiały reklamowe Twojej marki
  • komunikować odbiorcom Twoje wartości
  • wyróżnić się na tle konkurencji

Wyobraź sobie sytuację, że Twoi odbiorcy i potencjalni klienci już na pierwszy rzut oka będą rozpoznawać Twoje materiały i produkty.

Pracując nad każdym projektem, jednym z moich priorytetów jest, by ilustracje były jak najbardziej funkcjonalne dla klienta.

Co to znaczy?

Wiele osób korzysta dziś z narzędzi takich jak Canva, dlatego raz stworzone przeze mnie grafiki i ilustracje przekażę w Twoje ręce w takiej wersji, by późniejsze samodzielne wykorzystanie ich do np. tworzenia postów na ig, materiałów reklamowych, wizytówek, naklejek, nie stanowiło żadnego problemu.

Oczywiście, jeśli wolisz chętnie zaprojektuję to wszystko dla Ciebie, jednak dobrze mieć wybór prawda?

Pokażę Ci to na przykładzie:
Dla marki Proziak Bieszczadzki stworzyłam serię ilustracji na paczki z regionalnymi produktami.

Oprócz tego, niektóre elementy ilustracji, takie jak zwierzęta oraz pojedyncze elementy roślinne mogą być wykorzystane oddzielnie. Dzięki temu właścicielka marki ma dowolność w samodzielnym tworzeniu materiałów np.na social media. Poszczególne elementy może dodawać do tworzenia postów z treściami lub stories. Zaproponowałam klientce właśnie takie rozwiązanie, ponieważ daje ogromne możliwości. Efekt – WIZUALNA SPÓJNOŚĆ marki 🙂

Chcesz wizualnie dopełnić swoją markę, produkt lub świetną treść swojego e-booka lub kursu, ale nie zadowalają Cię gotowe grafiki?
Napisz do mnie i porozmawiajmy o najlepszym rozwiązaniu dla Ciebie.

Personalizowane szablony na social media

To coś, co świetnie wyróżni Twoją markę w gąszczu treści. Wyobraź sobie sytuację, że Twoi odbiorcy i potencjalni klienci już na pierwszy rzut oka będą rozpoznawać Twoje materiały. To jest możliwe, właśnie dzięki spersonalizowanym, spójnym szablonom np. na Instagram.