Konsultacje

UBIERZ ŚCIANY W SZTUKĘ

Zapraszam Cię do porzucenia wszelkich oporów
w aranżowaniu sztuki na Twoich ścianach.
Z moim wsparciem zrobisz to z lekkością i co najważniejsze z przyjemnością. Tak, czynność którą pewnie z wielu powodów odkładałaś od dawna na tzw kiedyś, może być frajdą, a efekt końcowy będzie dla Ciebie totalnie satysfakcjonujący.

Te wszystkie zalegające w kącie, zbierane miesiącami lub nawet latami plakaty, obrazy, zdjęcia i dekoracje już nie muszą czekać na lepszy czas. Pamiątki rodzinne, do których czujesz ogromny sentyment, ale nie umiałaś znaleźć im miejsca naprawdę nie muszą mieszkać schowane głęboko w szafie. 

Być może zastanawiasz się czy to możliwe, albo obawiasz się, że to wymaga strasznie dużo pracy i czasu, którego przecież nie masz w nadmiarze. Mogę Cię zapewnić, że problem leży w odpowiedniej koncepcji. Gdy ona już jest, cała reszta to tylko trochę przyjemnego wysiłku. Koncepcję wezmę na siebie. Zajrzę wirtualnie do Twojego domu i poukładam wszystkie klocki. Porozmawiamy o tym jakie masz oczekiwania i dzięki moim wskazówkom już nie będziesz miała wątpliwości gdzie powinien wisieć obraz po babci, a gdzie plakaty i zdjęcia rodzinne. Pomogę dobrać oprawę, tak by wszystko wyglądało spójnie, ale nie banalnie. 

A jeśli obawiasz się, że będziesz musiała kupić dużo nowych rzeczy, to od razu spieszę z odpowiedzią. Przede wszystkim wykorzystam to co już posiadasz. Najczęściej, to właśnie w tych przedmiotach tkwi ogromny potencjał. Jeśli będziesz jednak chciała powiększyć swoją kolekcję, to oczywiście posłużę wsparciem. 

Jak wygląda taka konsultacja ?
* Na pierwszym spotkaniu online, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach.
* Następnie wyślesz mi zdjęcia swojego domu/mieszkania/biura,
oraz ewentualnie prac, które chcesz zaaranżować.
* W ciągu najbliższego tygodnia przygotuję dla Ciebie kilka propozycji
i rozwiązań.
* Na drugim spotkaniu przedstawię Ci moje propozycje, odpowiem na wszelkie pytania i podzielę się wskazówkami, które będziesz mogła wykorzystać w przyszłości.
To spotkanie będzie nagrane dla Ciebie, byś zawsze mogła do niego wrócić.
Cena konsultacji: 390 zł.
Konsultacja UBIERZ ŚCIANY W SZTUKĘ, to również świetny prezent dla bliskiej osoby.
Otrzymasz wówczas specjalną kartę  prezentową.
Skontaktuj się poprzez formularz
lub wyślij wiadomość na dorota@kokka.pl.
Możesz też zadzwonić na nr. 660617806.